Tvoje Lajky

Staň se hvězdou

Jak to funguje

FAQ

Tvoje Lajky

Jak získat followers
na Instagramu rychle?

Zvyšte svoji popularitu a dosah na sociálních sítích. Čím více sledujících a lajků máte, tím více je váš profil důvěryhodnější a stává se pro mnohé zajímavější! Získat instagram followers nemusí být vůbec složité.

followers na instagramu
jak mít více instagram followers
koupit sledujici na ig

Nejlepším řešením na získání followers
pro Instagram je nákup sledujících přes tvojelajky.cz

A jak to funguje?

Dobij kredit

Kliknutím na tlačítko "Dobít kredit" otevřeš menu, kde zadáš částku kterou chceš dobít do svého účtu.

Vyber službu

Dále už jen vyber jednu z mnoha možných služeb, vyplň potřebné informace a odešli objednávku.

Hotovo

A je to! Stav svojí objednávky můžeš vždy sledovat v přehledu na stránce "Moje objednávky".

Našli jsme způsob, jak získat followers na Instagram a lajky s okamžitým doručením, aby žádný z našich klientů nemusel čekat. K tomu jak získat více follow na Instagramu a Instagram lajků, tak stačí vyplnit pouze Vaši Instagram přezdívku nebo pro nákup lajků můžete vyplnit odkaz či více odkazů Vašich příspěvků.

Koupit Instagram followers může mít pro Váš účet skvělý účinek a využití. Mohou Vám pomoci v následném růstu a nebo k získání zákazníka pro Váš internetový obchod.

Ptáte se jak? Je to poměrně logické. Pokud začínáte, tak není jednoduché začínat s pár followery. Potencionální zákazník se podívá a uvidí pár Instagram sledujících na Vašem profilu, což ho nebude motivovat prokliknout se na Vaši stránku či dokonce zakoupit produkt.

Když však zakoupíte sledující budíte větší dojem a ještě s kombinací s reklamou na Instagramu, tak můžete dosáhnout opravdu skvělých výsledků a to nejen v prodejích.

Dalším příkladem jsou influenceři, kteří rostou do určitého počtu, avšak následně začínají stagnovat. Mají velké interakce, avšak již chybí růst. V tomto případě je dobré si vypomoci a růst znovu nastartovat.

Dalším důvodem může být zakoupení nejen Instagram followerů, ale i dalších interakci, kde lze vytvořit power metriky a dostat se tak na explorer stránku na Instagramu, kde již získávate oragnické interakce.

A nebo to může být prostě pro radost ♥